2 CZERWCA ZAGŁOSUJMY NA ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO!

Andrzej Jabłoński ponownie Senatorem!
Dokładnie tak chcielibyśmy napisać po jakże ważnych wyborach, które odbędą się już 2 czerwca bieżącego roku. Wynika to z naszej głębokiej wiary w związkowców, sympatyków „Solidarności” i ogół ludzi dobrej woli, którym zależy na dobrym kierunku rozwoju naszego Uniwersytetu.
Kolega Andrzej Jabłoński był Senatorem kadencji lat 2012-2016  i przysłowiowego konia z rzędem temu, kto odnajdzie pośród szacownego grona Senatorów osobę bardziej oddaną nie tylko samej idei Uniwersytetu, rozumianej jako społeczność osób dążących do dania świadectwu prawdzie o świecie i rzeczywistości, ale i mającemu na uwadze stałe dbanie o interesy pracownicze, socjalne i bytowe ludzi zatrudnionych przez nasz Uniwersytet.
Pamiętajmy, że lepiej mieć po naszej, pracowniczej stronie, doświadczonego i skutecznego związkowego entuzjastę, niż ludzi którzy już na wstępie przyjmują pogląd „nie da się, tak to nie przejdzie”.